Verder
Vacatures

Spedytor lotniczy

Air & Ocean / Warszawa

Profil kandydatów:

  • Roczne doświadczenie w branży spedycyjnej z ukierunkowaniem na transport lotniczy,
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem lotniczym,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Obowiązki:

    • Organizowanie i realizowanie międzynarodowych transportów lotniczych w eksporcie oraz imporcie,
    • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
    • Budowanie długofalowej relacji z klientami i przewoźnikami,
    • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
    • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

    Oferujemy:

    • Międzynarodowe środowisko pracy,
    • Umowę o pracę,
    • Szkolenia stanowiskowe,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Pracę w młodym, współpracującym zespole, w którym wszyscy mówią sobie na Ty,
    • Nowozelandzką kulturę pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Meer weten?

    Agnieszka Brymerska HR Specialist
    +48 22 728 13 67 [javascript protected email address]

    Velden met een * zijn verplicht

    More information.

    Accepteren Weigeren