Inapoi la cuprins
Joburi vacante

Specjalista ds. kluczowych klientów

Transport / Katowice

Aplica pentru acest job

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz system premiowy
  • szkolenia w Nowej Zelandii i Holandii, w grupie międzynarodowej
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • możliwość udziału w międzynarodowym programie dla Talentów Sprzedaży
  • benefity: karta multisport, ZFŚS, ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nowozelandzką kulturę pracy

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych
  • kontrola przebiegu współpracy z aktualnymi Klientami
  • realizacja wizyt i opieka handlowa nad Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • analiza rynku i budowanie bazy potencjalnych Klientów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w branży logistycznej jest mile widziane
  • zaangażowanie i otwartość na pozyskiwanie nowych biznesów
  • otwarty umysł na nieszablonowe myślenie
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z Klientem zagranicznym
  • umiejętność aktywnego słuchania i rozpoznawania potrzeb Klientów
  • łatwość w budowaniu relacji
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na wskazany kontakt

lub e-mail: careers@pl.mainfreight.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Małgorzata Sztabik

Vreti sa aflati mai multe informatii

Małgorzata Sztabik Customer Service/Tender Desk

Distribuie aceasta pagina

Sunt obligatorii Campurile cu *

More information.

Accept Decline

Cauta