Продолжить
Вакансии

Młodszy Analityk

Wsparcie / Pruszków

Подать заявку на эту вакансию

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym i entuzjastycznym zespole
  • nowozelandzką kulturę pracy
  • pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, ubezpieczenie na życie, pożyczki dla pracowników)
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość MS Excel i chęć doskonalenia języka VBA
  • wykształcenie wyższe lub status studenta
  • umiejętność krytycznego analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność
  • terminowość i dokładność w realizacji zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zadania :

  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • przygotowywanie prezentacji na podstawie danych dziennych/tygodniowych/miesięcznych
  • przygotowywanie kalkulacji kosztowo-sprzedażowych
  • tworzenie i aktualizacja narzędzi sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

mainfreight@pl.mainfreight.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Вы хотите знать больше?

Agnieszka Brymerska HR Specialist
+48 22 728 13 67 [javascript protected email address]

Поделиться

Поля с * обязательны для заполнения

More information.

Accept Decline

Поиск