Naar inhoud
Vacatures

Praktykant/ Praktykantka

Wsparcie / Pruszków

Velden met een * zijn verplicht

Szukamy studentów i absolwentów:

  • zmotywowanych do zdobywania wiedzy,
  • znających język angielski i pragnących rozwijać umiejętności językowe,
  • znających programy MS Office i umiejętności zawodowych,
  • chętnych do pracy zadaniowej i zespołowej.

Oferujemy:

  • umowę o praktyki, dzienniczek praktyk,
  • refundację kosztów dojazdu,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • możliwość współpracy po praktykach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • nowozelandzką kulturę pracy.

Zadania:

W trakcie praktyk będziesz miał/a okazję pracować w wybranych przez siebie zespołach naszej firmy, pełniąc różnorodne funkcje – od asystenta do specjalisty, od obsługi e-dokumentów po obsługę systemu SPEED czy planowania zadań ramię w ramię z doświadczonym menadżerem.

Będziesz mógł/mogła również poznać kulturę KIWI i specyfikę każdego działu, dzięki czemu poznasz wszystkie aspekty krajowego i międzynarodowego transportu drogowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Meer informatie.

Accepteren Weigeren