Inapoi la cuprins
Joburi vacante

Asystent/ka spedytora lotniczego

Air & Ocean / Warszawa

Aplica pentru acest job

Sunt obligatorii Campurile cu *

Profil kandydatów:

Motywacja do zdobycia doświadczenia w branży TSL Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem lotniczym,Dobrą znajomość języka angielskiego, Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Obowiązki:

  • Organizowanie i realizowanie międzynarodowych transportów lotniczych w eksporcie oraz imporcie
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Budowanie długofalowej relacji z klientami i przewoźnikami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Umowę zlecenie
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w młodym, współpracującym zespole, w którym wszyscy mówią sobie na Ty
  • Nowozelandzką kulturę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Agnieszka Brymerska

Vreti sa aflati mai multe informatii

Agnieszka Brymerska HR Specialist
+48 22 728 13 67 [javascript protected email address]

Distribuie aceasta pagina

Cauta